• Kostka brukowa

    Kostka brukowa

  • Ogrodzenie

    Ogrodzenie

  • Prace ziemne

    Prace ziemne

Firma REN-BET specjalizuje się w układaniu bruk tradycyjnego, czyli z kostki betonowej. Wykonuje proste powierzchnie jak i te bardziej skomplikowane np. łuki, koła. Pracuje z powierzonego przez klienta materiału lub z materiału własnego dostarczając go własnym transportem w bardzo korzystnych cenach.

Nasza Firma oferuje również po bardzo konkurencyjnych cenach doskonałej jakości kostkę produkowaną przez Firmę „Kost-Bet”, która jest naszym dostawcą od wielu lat.

Wzory kostki dostępne na stronie firmy - http://www.kostbet.pl/

Dodatkowa firma nasza wykonuje wykopy pod budynki, fundamenty, wykopy pod przyłącza wodne, elektryczne i kanalizację, niwelacje terenu, odwodnienia terenów, drenaże budynków, a w okresie zimowym odśnieżanie posesji. Do każdego zlecenie podchodzimy indywidualnie, więc cena usługi ustalana jest z klientem w drodze negocjacji w zależności od zakresu obowiązków oraz powierzchni. Główny wpływ na ostateczną jej cenę mają: materiały, metraż, wykonane usługi, transporty, rodzaj gleby oraz ukształtowanie terenu. Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym oraz zapewniamy brygadę wysoko wykwalifikowanych pracowników z wieloletnim doświadczeniem.

Efekty naszej pracy możecie Państwo zobaczyć w galerii. Serdecznie zapraszamy.